אודות

כושריקה

כושריקה היא חברת הקרוזים הכשרים למהדרין המובילה והראשונה בעולם. כבר יותר מ-25 שנה אנו מציעים ללקוחותינו את הקרוז הכשר הטוב ביותר ומשרתים חברות תיירות וסוכני נסיעות ברמה הגבוהה ביותר.

כאורחינו, תוכלו לשכוח מחמגשיות ומאוכל קפוא ומופשר שהכרתם במקומות אחרים. אנו מחוייבים להגיש לאורחינו מזון גורמה טרי מידי יום, בכשרות גלאט בהשגחת MGK (Maritime Glatt Kosher) ובנוסף, אנו גאים להיות חברת הנסיעות היהודית היחידה בעולם שמעלה על האוניות שפים משלנו, ולא מסתפקת בטבחי האוניה ובפיקוח חלקי של משגיח כשרות. בתהליך הכנת האוכל אנו משתמשים במוצרי איכות בלבד, חלב ישראל ופת ישראל בלבד. אצלנו לא תגלו פשרות בנושאי הכשרות, האיכות או הטעם. בזכות כל אלה, אורחינו זוכים ליהנות מחוויה קולינרית ברמה של מלון 5 כוכבים ואף יותר.

גם מזון לנשמה אנחנו מציעים באיכות גבוהה. בכל הפלגה אנו מציעים תוכניות בידור יהודי ללקוחותינו בלבד, לצד שיעורי תורה מהרבנים הפופולריים ביותר בציבור הדתי. בנוסף, בכל ההפלגות שלנו מקצים עבור לקוחותינו גם בית כנסת עם ארון קודש וספר תורה. הצוות הגדול, המסור והמנוסה שלנו על האוניה קשוב ללקוחותינו וזמין לכל שאלה ובקשה.